Home

Naše společnost vzdálenost Výlet mistryně republiky v hodu oštěpem praha káča hrát na piáno tuhost Fotbal

8. DEN MS: Ogrodníková skončila osmá, McLaughlinová pokořila světový rekord  - iDNES.cz
8. DEN MS: Ogrodníková skončila osmá, McLaughlinová pokořila světový rekord - iDNES.cz

Do Berlína na ME míří 49 českých atletů. Za tahouny jsou oštěpaři - iDNES.cz

4. den ME v atletice: Tři české oštěpařky slaví postup do finále | iSport.cz

Česká veteránka je světovou jedničkou v oštěpu. Na mistrovství světa ale  nemá peníze - Aktuálně.cz
Česká veteránka je světovou jedničkou v oštěpu. Na mistrovství světa ale nemá peníze - Aktuálně.cz

Prestižní vícebojařský mítink se stal kořistí Cachové a Kopeckého |  Sportovní Plzeň
Prestižní vícebojařský mítink se stal kořistí Cachové a Kopeckého | Sportovní Plzeň

Atletika na LOH 2021 v Tokiu ▶️ Češi, program a výsledky | BetArena.cz

Atletické mistrovství ČR mužů a žen na dráze | ČeskéNoviny.cz

Oštěpařským šampionem je Veselý, atakoval 86 metrů. Špotáková slaví 15.  titul - iDNES.cz
Oštěpařským šampionem je Veselý, atakoval 86 metrů. Špotáková slaví 15. titul - iDNES.cz

Špotáková hodila v Táboře 66,87 metru a vládne světovým tabulkám - iDNES.cz

MČR v atletice: Špotáková slaví titul číslo 14, Jirka překonal český rekord  | iSport.cz
MČR v atletice: Špotáková slaví titul číslo 14, Jirka překonal český rekord | iSport.cz

Mistryní světa v hodu oštěpem v 68 letech: Je to neskutečný, jsem na  vrcholu, říká Marušová - YouTube
Mistryní světa v hodu oštěpem v 68 letech: Je to neskutečný, jsem na vrcholu, říká Marušová - YouTube

Oštěpařka Špotáková je mistryní světa! - iDNES.cz

Schváleno: Curych uvidí 44 českých atletů, Tesař má divokou kartu - Deník.cz

Podívejte se: Špotáková ovládla MČR. Malíková se kvalifikovala do Tokia -  Zlínský deník
Podívejte se: Špotáková ovládla MČR. Malíková se kvalifikovala do Tokia - Zlínský deník

Mistryně ČR v hodu oštěpem

MS v atletice je tu. České naděje skýtá oštěp, svět se těší na stovku |  iportaL24.cz
MS v atletice je tu. České naděje skýtá oštěp, svět se těší na stovku | iportaL24.cz

Živě: Finále oštěpu žen. O medaili z MS bojují hned tři české závodnice -  Aktuálně.cz
Živě: Finále oštěpu žen. O medaili z MS bojují hned tři české závodnice - Aktuálně.cz

Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze | TICKETPORTAL Vstupenky na  Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport

Stovku v Curychu vyhrál mistr světa Blake, Špotáková byla čtvrtá |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Stovku v Curychu vyhrál mistr světa Blake, Špotáková byla čtvrtá | Hospodářské noviny (HN.cz)

Špotáková, Ogrodníková i Tabačková. Ve finále mistrovství Evropy jsou  všechny české oštěpařky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Špotáková, Ogrodníková i Tabačková. Ve finále mistrovství Evropy jsou všechny české oštěpařky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy