Home

Konzistentní oslava ztratil jsem svou cestu mčr basket u15 zdravotní sestřička Bakterie Jiná místa

MČR U17: Mládež USK získala titul, Tygři Brno mají historické stříbro |  iSport.cz
MČR U17: Mládež USK získala titul, Tygři Brno mají historické stříbro | iSport.cz

Bronz z MČR U15 - Žabiny Brno

Orlický.net: Hradec Králové hostil Mistrovství České republiky starších  žákyň v kategorii U15 v basketbale
Orlický.net: Hradec Králové hostil Mistrovství České republiky starších žákyň v kategorii U15 v basketbale

Mistrovství České republiky kategorie U15 | BASKET Varnsdorf

MČR U15 FINÁLE HB BASKET-LVICE HRADEC KRÁLOVÉ – HRADECKÉ LVICE – album na  Rajčeti
MČR U15 FINÁLE HB BASKET-LVICE HRADEC KRÁLOVÉ – HRADECKÉ LVICE – album na Rajčeti

Letos bohužel až 5.místo na MČR U15 | Sokol Pražský

2017 0507 Basket U15 MČR U15 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Kralupy Junior  _ semifinále - YouTube
2017 0507 Basket U15 MČR U15 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Kralupy Junior _ semifinále - YouTube

Žákyně U15 - Aktuality | ZVVZ USK Praha

Krůček od domácího MČR chlapců U15 | SLUNETA Ústí nad Labem

MČR: Starší žákyně skončily druhé, juniorky vybojovaly bronz | Levharti  Chomutov
MČR: Starší žákyně skončily druhé, juniorky vybojovaly bronz | Levharti Chomutov

Válečníci Děčín - BK NH Ostrava (Žákovská liga U15, Muži, Mistrovství ČR,  3. kolo)
Válečníci Děčín - BK NH Ostrava (Žákovská liga U15, Muži, Mistrovství ČR, 3. kolo)