Home

Vytvořte jméno Respektující Svatý finále 400 m překážek ženy Il Ozubené kolo Vyhodnotit

Zuzu bych ráda viděla na pódiu, říká trenérka Dana Jandová o finále překážek  - Deník.cz
Zuzu bych ráda viděla na pódiu, říká trenérka Dana Jandová o finále překážek - Deník.cz

Rychlý holky“ Hejnová a Rosolová poběží o medaili! | Český olympijský tým

Lashinda Demusová – Wikipedie

Hejnová bez problémů postoupila. Vondrová do finále nepostoupila | iSport.cz

ATLETICKÝ KLUB KROMĚŘÍŽ z.s. - Mistrovské soutěže - MČR do 22 let - Pírek  má zlato, Šutová bronz
ATLETICKÝ KLUB KROMĚŘÍŽ z.s. - Mistrovské soutěže - MČR do 22 let - Pírek má zlato, Šutová bronz

MORÁVEK ATHLETIC TEAM - Výsledky - Sobotní starty v ligách a Anežčin  pardubický osobák na 400 m překážek.
MORÁVEK ATHLETIC TEAM - Výsledky - Sobotní starty v ligách a Anežčin pardubický osobák na 400 m překážek.

První žena pod 52 sekund. McLaughlinová zaběhla světový rekord na 400 metrů  překážek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První žena pod 52 sekund. McLaughlinová zaběhla světový rekord na 400 metrů překážek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

S vabank strategií o medaili. Jak Hejnová plní slib, který si kdysi dala -  iDNES.cz
S vabank strategií o medaili. Jak Hejnová plní slib, který si kdysi dala - iDNES.cz

Zuzana Hejnová – Wikipedie

MS v atletice 2019, finále 400 metrů překážek - Aktuálně.cz

Neporazitelná Hejnová. Bude to pravda i po finále mistrovství světa? -  iDNES.cz
Neporazitelná Hejnová. Bude to pravda i po finále mistrovství světa? - iDNES.cz

Hejnová si pohlídala postup do semifinále, závěr vypustila | Hospodářské  noviny (HN.cz)
Hejnová si pohlídala postup do semifinále, závěr vypustila | Hospodářské noviny (HN.cz)

Ptáčníková šestá, Hejnová i Rosolová do finále - Atletika

MS v atletice 2022 Eugene, USA ▶️ program, výsledky | BetArena.cz

Zázrak inspirovaný Hejnovou. Jak Bolová od zlomenin z juda doběhla k  unikátu - iDNES.cz
Zázrak inspirovaný Hejnovou. Jak Bolová od zlomenin z juda doběhla k unikátu - iDNES.cz

Fotogalerie: Zuzana Hejnová ve finále 400 metrů překážek.

Kuriózní moment. Mäki přibrzdil prstýnek, ve finále byla dvě sekundy od  medaile - Deník.cz
Kuriózní moment. Mäki přibrzdil prstýnek, ve finále byla dvě sekundy od medaile - Deník.cz

Američanka McLaughlinová vylepšila světový rekord na 400 m překážek -  Sport.cz
Američanka McLaughlinová vylepšila světový rekord na 400 m překážek - Sport.cz

FOTO Lula běžela jako o život. Česko má díky Hejnové bronz - Aktuálně.cz

Olympijská středa: Čtvrkařky Hejnová a Rosolová ve finále přes překážky.  Začne Šebrle | Hospodářské noviny (HN.cz)
Olympijská středa: Čtvrkařky Hejnová a Rosolová ve finále přes překážky. Začne Šebrle | Hospodářské noviny (HN.cz)

Bolová vyhrála hladkou čtvrtku a myslí na double, překážkářský duel  rozhodla jedna tisícina – ČT sport – Česká televize
Bolová vyhrála hladkou čtvrtku a myslí na double, překážkářský duel rozhodla jedna tisícina – ČT sport – Česká televize

Sportovní listy | Podívejte se na Zuzanu Hejnovou, jak se proběhla v  semifinále do finále na 400 m překážek
Sportovní listy | Podívejte se na Zuzanu Hejnovou, jak se proběhla v semifinále do finále na 400 m překážek

Zuzana Hejnová zazářila a obsadila ve finále páté místo. Byla jediná česká  zástupkyně ve včerejším programu Mistrovství světa v atletice 2019 – Cysnews
Zuzana Hejnová zazářila a obsadila ve finále páté místo. Byla jediná česká zástupkyně ve včerejším programu Mistrovství světa v atletice 2019 – Cysnews

McLaughlinová navázala na Warholma, závod na 400 metrů překážek ovládla ve  světovém rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
McLaughlinová navázala na Warholma, závod na 400 metrů překážek ovládla ve světovém rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sydney McLaughlinová před MS v Eugene: Předvedeme show - iDNES.cz

Tyden.cz | Hejnová s přehledem ve finále, stejně tak i Veselý

Fantazie! Warholm zlepšil světový rekord na 400 metrů překážek o 76 setin -  Sport.cz
Fantazie! Warholm zlepšil světový rekord na 400 metrů překážek o 76 setin - Sport.cz

Překážkářka Hejnová poběží finále. Po protestech je v něm i Rosolová -  Metro.cz