Pět pravděpodobně odevzdat cogne lyžařské závody šance komprese Policista

ČUS - Stopa pro život 2019 - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Mladí alpští lyžaři se představili na Alpecimbra FIS Children Cupu 2022 |  Alpské lyžování
Mladí alpští lyžaři se představili na Alpecimbra FIS Children Cupu 2022 | Alpské lyžování

Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fisher Ski klub Šumava Vimperk

Kerttu první, Iivo druhý. V Cogne zářili sourozenci Niskanenovi - iDNES.cz

Samuel Patkoló | Jicin

Sourozenecký triumf v Lenzerheide! Novákové těsně unikly body - Sport.cz

Lyžaři běželi po dvou letech štafetu v SP. Za nimi skončila jen Čína |  iSport.cz
Lyžaři běželi po dvou letech štafetu v SP. Za nimi skončila jen Čína | iSport.cz

Šest setin od rekordu. Shiffrinová byla ve Špindlu druhá, slaví Dürrová -  iDNES.cz
Šest setin od rekordu. Shiffrinová byla ve Špindlu druhá, slaví Dürrová - iDNES.cz

I přes dvě chyby dojel Michal Krčmář ve sprintu v Anterselvě 18. - Biatlon

Závody SP v La Clusaz ovládli norští lyžaři, Jakš získal bod - Deník.cz

Fotogalerie: Bad Gastein Criterium, závod série Ski Classics - Deník.cz

Cogne-Valle D´Aosta

Fotografie - Bormio, v sezoně tu probíhají často závody profesionálů i  amatérů. - Horydoly.cz - Outdoor Generation
Fotografie - Bormio, v sezoně tu probíhají často závody profesionálů i amatérů. - Horydoly.cz - Outdoor Generation

S dětmi byla sranda, teď se chci bavit biatlonem, říká Ondřej Moravec |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
S dětmi byla sranda, teď se chci bavit biatlonem, říká Ondřej Moravec | Ostatní sporty | Lidovky.cz

V italském Cogne proběhl další podnik OPA Cupu | Běžecké lyžování

Praděd bude o víkendu patřit zimnímu triatlonu. Chybět nebude mistryně  světa Erbenová
Praděd bude o víkendu patřit zimnímu triatlonu. Chybět nebude mistryně světa Erbenová

Světový pohár v Alpském lyžování muži 10/11 - Val d Isere - Rekreační  oblast | Turistika.cz
Světový pohár v Alpském lyžování muži 10/11 - Val d Isere - Rekreační oblast | Turistika.cz

Niskanenová využila absence favoritek a v Cogne slaví druhé vítězství  kariéry - Aktuálně.cz
Niskanenová využila absence favoritek a v Cogne slaví druhé vítězství kariéry - Aktuálně.cz

Razýmová skončila na MS třináctá ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová  - Sport.cz
Razýmová skončila na MS třináctá ve skiatlonu, vyhrála Švédka Anderssonová - Sport.cz