Home

Bezprostřední Sdělit skupina běh na lyžích muzi stafeta Ztracený Ranní cvičení restaurace

Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém  lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

OH Peking 2022, program: Kdy fandit běžcům na lyžích? | Běžecké lyžování

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz

České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky  | ČeskéNoviny.cz
České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky | ČeskéNoviny.cz

Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům -  iDNES.cz
Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům - iDNES.cz

OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj  dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké  lyžování
Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké lyžování

MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) -  BiatlonMag
MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) - BiatlonMag

Běh na lyžích | Český olympijský tým

ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě  dvanáctí - iDNES.cz
ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě dvanáctí - iDNES.cz

Výsledky MS v biatlonu 2023: Češi v mužské štafetě čtvrtí | iSport.cz

Adam Fellner – Wikipedie

Šesté zlato pro Norsko. Muži na MS ovládli štafetu - Aktuálně.cz

Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka  a štafeta | Běžecké lyžování
Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka a štafeta | Běžecké lyžování

Štafeta doplatila na fatální chybu manažera | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu |  ČeskéNoviny.cz
Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu | ČeskéNoviny.cz

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí |  iSport.cz
Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí | iSport.cz

SP klasické lyžování Toblach 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. |  Běžecké lyžování
Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. | Běžecké lyžování