Home

slovník mužský dusík běžci na lyžích petr novák Byl jsem překvapen Tušit Přechod

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžec Novák ovládl čínský Vasův běh. Medaili získali i Máka a Boudíková -  Deník.cz
Běžec Novák ovládl čínský Vasův běh. Medaili získali i Máka a Boudíková - Deník.cz

Novák se v mrazu trápil. Šlo o zdraví, říká kouč. Věří, že jeho léta  přicházejí - Ústecký deník
Novák se v mrazu trápil. Šlo o zdraví, říká kouč. Věří, že jeho léta přicházejí - Ústecký deník

Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce  5. místo! | Běžecké lyžování
Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! | Běžecké lyžování

Novák je lídrem nominace běžců na lyžích pro etapovou Tour de Ski - iDNES.cz

Běžec na lyžích Petr Novák ovládl Dolomitenlauf před Martinem Koukalem |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Petr Novák ovládl Dolomitenlauf před Martinem Koukalem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Petr Novák - Aktuálně.cz

Běžcům na lyžích Novákovi a Šellerovi o dvě setiny unikly stupně vítězů, ve  sprintu dvojic skončili čtvrtí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžcům na lyžích Novákovi a Šellerovi o dvě setiny unikly stupně vítězů, ve sprintu dvojic skončili čtvrtí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Novák vystoupal v běhu na lyžích v poslední etapě Tour na Alpe Cermis jako  čtyřiadvacátý – Cysnews
Novák vystoupal v běhu na lyžích v poslední etapě Tour na Alpe Cermis jako čtyřiadvacátý – Cysnews

Petr Novák získal pro Česko stříbro | iSport.cz

ZOH 2022 | Olympijský maraton běžců na lyžích byl kvůli větru a mrazu  zkrácen na 30 km, Novák nenastoupí - Sport.cz
ZOH 2022 | Olympijský maraton běžců na lyžích byl kvůli větru a mrazu zkrácen na 30 km, Novák nenastoupí - Sport.cz

Lyžař Novák skončil druhý na Dolomitenlaufu a vede Marathon Cup - Deník.cz

Kluci ukázali, že mají dobře nakročeno, hodnotí trenér běžkařů výkony svých  svěřenců v Pekingu | Radiožurnál
Kluci ukázali, že mají dobře nakročeno, hodnotí trenér běžkařů výkony svých svěřenců v Pekingu | Radiožurnál

Smutná do cíle Vasova běhu nedoběhla, Novák skončil desátý - iDNES.cz

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

Mladší brácha české běžkařské jedničky Novákové? Už řádí v Alpen Cupu -  iDNES.cz
Mladší brácha české běžkařské jedničky Novákové? Už řádí v Alpen Cupu - iDNES.cz

S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká  dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování
S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování

Běžec na lyžích Novák se lepší, týmový šéf Bauer věří ve dvacítku - iDNES.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák -  iDNES.cz
Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák - iDNES.cz

Tým, lyže, série. Novák změnil vše. Co bude dál? - iDNES.cz

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo!  – Cysnews
Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! – Cysnews

Laufaře Petra Nováka čeká poslední sezona: Letos končím - iDNES.cz